Навігація

 

13.06.2017

На Хотинщині провели навчання з гасіння лісових пожеж

На базі ДП «Хотинське лісове господарство», в урочищі «Варниця» Хотинського лісництва було проведено навчання з гасіння пожеж в лісових насадженнях.

В заході взяли участь представники Хотинської райдержадміністрації, Недобоївецької та Клішківецької сільських громад, РВ управління ДСНС України в Чернівецькій області, Хотинської ЦРЛ і Кельменецького відділу національної поліції, добровільні пожежні дружини ДП «Хотинське лісове господарство», Держспецлісництва АПК, Національного природнього парку «Хотинський».

Під час навчання відпрацьовувалась взаємодія територіальних підрозділів ДСНС з лісогосподарськими підприємствами у разі виникнення лісової пожежі, а також у порядку, передбаченому мобілізаційними оперативними планами, що розробляються лісогосподарськими підприємствами.

Усе було як насправді. Спочатку розпалили багаття у безпечному для лісу місці, та за лічені хвилини рятувальники взялися до роботи: озброївшись засобами пожежогасіння (ранцеві оприскувачі, хлопавки), лісова охорона стала на захист лісових насаджень і загасила умовну лісову пожежу.

Представники центральної районної лікарні розповіли та в натурі показали, як робити штучне дихання та надавати першу медичну допомогу при переломах кінцівок та зупинці кровотечі.

Тож просимо жителей району, гостей Буковини під час відпочинку у лісі дотримуватись правил пожежної безпеки. Адже недбало кинутий сірник, недопалок чи не погашене багаття може призвести до безповоротних наслідків.

Бережіть ліс від пожеж!

 

За інформацією спеціалістів

ДП «Хотинський лісгосп».

АРХІВ НОВИН