Навігація

 

31.05.2017

Лісівники Вижниччини висадили новий ліс на 29 гектарах, що на 4 гектари більше запланованого

Лісівники ДП «Берегометське лісомисливське господарство» успішно завершили весняну лісопосадку. Найважливішим і найвідповідальнішим для них завданням було і залишається лісовідновлення, принципом якого є відновлення лісу у максимально стислі строки на ділянках лісового фонду, де лісорубні бригади заготовляли ліс.

Цієї весни було висаджено нові лісові культури на площі 29 га при плані 25га, значно перевиконано завдання з доповнення лісових культур. Для створення молодих насаджень було використано більше 165 тис. шт. саджанців основних лісоутворюючих порід: ялини європейської, ялиці білої, бука та явора. Найбільше посадили лісу у Долішньо-Шепітському лісництві - 10,7 га. Тут сумлінно потрудились наші славні лісокультурниці, бригаду яких очолює Галина Танасійчук (на фото). Не набагато від них відстали у Чемернарському та Лопушнянському лісництвах, де також заліснили чималі лісові площі. Поряд з цим було проведено посів у розсадниках: при плані 0,1 га фактично висіяно насіння на площі 0,23га.

Говорячи про підсумки проведеної лісокультурної кампанії, слід зазначити, що питанню своєчасного проведення лісовідновлення на підприємстві приділяється належна і систематична увага.

Сподіваємось, що сприятливі погодні умови та правильній догляд допоможуть молодим лісам гарно зростати.

Прес-служба Берегометського ДЛМГ.

АРХІВ НОВИН