Навігація

 

15.05.2017

Міжнародний аудит підтверджує якісну роботу Берегометського ДЛМГ

В жовтні 2013 року Берегометське ДЛМГ отримало міжнародний сертифікат FSC з лісоуправління, який підтверджує, що господарська діяльність ведеться відповідно до світових стандартів. Перевагами лісової міжнародної сертифікації є незалежна гарантія для клієнтів - покупців, посередників та інвесторів підприємства щодо контролю за якістю його продукції, а також вихід на ринки держав, які використовують лісоматеріали виключно з сертифікованих лісів. Процес сертифікації є безперервним та передбачає щорічне проведення перевірок представниками міжнародної аудиторської компанії.

Саме такий аудит Берегометського державного лісомисливського господарства відбувається цими днями. З метою якісної підготовки до його проведення, покращення організації ведення лісозаготівельних робіт, стану охорони праці, техніки безпеки та стану охорони довкілля, на підприємстві було проведено чималий обсяг робіт.

Керівники усіх структурних підрозділів та спеціалісти апарату управління проаналізували виконання плану заходів коригуючих дій з ліквідації невідповідностей, виявлених під час попередніх аудитів. Проведено перевірку відповідності вимогам нормативно-правових актів з охорони праці, забезпечено моніторинг за роботою підрядників згідно вимог міжнародного стандарту ведення лісового господарства.

Значний обсяг робіт було зроблено в напрямку моніторингу за рідкісними та зникаючими видами рослин. Місця їх зростання нанесено на картографічні матеріали лісництв та лісомисливського господарства. Проведено також моніторинг за рідкісними і зникаючими видами тварин та вказано місця їх фактичного перебування на момент спостереження.

Також проведено оцінку потенційного впливу лісогосподарських заходів на довкілля, забезпечено документальний рух та утилізацію неорганічних відходів, зокрема побутового сміття, тирси, що використовувалась як адсорбент при використанні паливно-мастильних матеріалів, відпрацьованих шин та брухту.

Сподіваємось, що під час проведення аудиту ведення лісового господарства, як основного, так і наглядового, буде підтверджено, що існуюча система управління у Берегометському лісмисливгоспі забезпечує належне збереження, відтворення та використання лісових ресурсів.

Прес-служба Берегометського ДЛМГ

АРХІВ НОВИН