Навігація

 

05.05.2017

Лісогоспи Путильщини забезпечують сталий розвиток гірського району

Діяльність державних лісогосподарських підприємств Путильщини забезпечує сталий соціально-економічний розвиток всього району, наголосили учасники колегії Путильської районної державної адміністрації, що відбулася 4 травня і розглядала підсумки діяльності усіх секторів і галузей за перший квартал цього року. Участь у ній взяли представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, органів місцевого самоврядування.

Начальник відділу економіки РДА Роман Чопа, звітуючи про промислові показники і здобутки, зазначив, що ДП «Путильське лісове господарство» та ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» збільшили виробництво основного виду продукції деревини вздовж розпиляної чи розколотої на 10,6%, що становить 540 м3. В цілому її вироблено 5640 м3.

Із загальної кількості заготовленої деревини лісогосподарські підприємства району реалізували в круглому вигляді 15,8 тис.м3, що менше відповідного періоду минулого року на 5,8 тис.м3 (або на 26,9%). Разом з тим в переробку пущено 8,4 тис. м3, що на 0,5 тис. м3 більше (або на 6,3%) минулорічного показника.

Учасники колегії відмітили, що у першу чергу завдяки роботі Путильського лісгоспу та Карпатського держспецлісгоспу забезпечено плановий збір платежів до державних фондів та бюджетів усіх рівнів. Наголошувалося також, що лісгоспи є основними донорами наповнення місцевих бюджетів територіальних громад краю.

Це дозволило реалізувати виконання низки заходів соціально важливих програм життєдіяльності гірського району щодо зниження рівня безробіття, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури, охорони здоров’я, покращення благоустрою території Путильщини.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН