Навігація

 

05.05.2017

Берегометське лісомисливське господарство запрошує на відпочинок!

Власники зелених садиб, туристичних комплексів ведуть активну підготовку та успішного проведення літнього відпочинкового сезону, що розпочинається.

Берегометський лісмисливгосп, що у Вижницькому районі Буковини, єдиний на Україні серед лісових господарств, згідно Статуту, має у своїй діяльності розвиток лісового гірського туризму. Даний напрямок роботи потребує постійних значних капіталовкладень. Але не все потрібно розглядати крізь фінансово-економічні показники тут і вже. Привабливість лісових угідь, відпочинок в затишних будиночках лісника, екскурсії лісовими фірштегами (стежками), пам’ятками природи, заповідниками та іншими цікавими місцями мають велику перспективу і постійний розвиток.

Одним з найпопулярніших видів туризму в Україні – сільський зелений туризм. Він передбачає туристичні маршрути сільською місцевістю, ознайомлення туристів із сільським побутом, народними традиціями, промислами. Найкращі умови для такого туризму саме в лісових угіддях. Адже вони розміщені на територіях багатьох населених пунктів нашого краю зі унікальними мальовничими ландшафтами, краєвидами, неповторною природою, добрими і працьовитими людьми, самобутнім їх побутом та автентикою.

Туризм в лісгоспі подібний до сільського зеленого. Він переважно відпочинковий та пізнавальний, його базою є контори лісництв, які мають умови для прийому відпочивальників, а також існуючі природні рекреаційні ресурси, пам’ятки природи, історії та культури. Наші відвідувачі, туристи мають можливість відчути красу навколишньої природи, відвідати визначні пам’ятки природи, історії, скуштувати смачні домашні страви, брати участь у сільськогосподарських роботах (годуванні тварин, збиранні овочів, ягід чи фруктів, лікарських трав), сходити в ліс за грибами чи ягодами, полювати на дичину, кататися на конях та човнах – всього не перелічити. Цікавим є також участь у святкуванні релігійних свят, у фестивалях, вивчення народних звичаїв, традицій, обрядів.

Шість з дев’яти лісництв нашого підприємства готові сьогодні прийняти на відпочинок 56 осіб, забезпечити їм комфортні умови проживання та дозвілля. Вже з початку року Берегометські лісові угіддя відвідало більше 100 дорослих відпочивальників і 30 дітей. Для 45-ти осіб проведені різноманітні екскурсії та розроблені нові маршрути.

Для популяризації даного виду туризму лісівники щорічно беруть участь у різних ярмарках та виставках. Зараз ми готуємося до традиційної туристичної Буковинської ярмарки, де зможемо продемонструвати свій туристичний продукт, на жодний інший не схожий.

Закликаємо шановних буковинців, гостей нашого прекрасного краю не гаяти часу, а планувати активний відпочинок на теренах лісових угідь Державного підприємства "Берегометське лісомисливське господарство". Ліс розквітає, вбирається в розкішні літні шати. Не втрачайте можливості бачити і відчути цю красу. Затишні будиночки лісника, цілющі водоспади, таємничі озера і цікаві екскурсії лісовими гірськими фірштегами – чекають на Вас!

Замовлення можна зробити на сайті WWW.buk-turyzm.cv.ua

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН