Навігація

 

28.04.2017

Берегометське ДЛМГ піклується про створення безпечних умов праці

Протягом цього тижня у Берегометському державному лісомисливському господарстві, усіх його виробничих дільницях проводились заходи щодо належної підготовки і відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Відповідно створена комісія перевірила виробничі підрозділи щодо дотримання їх працівниками вимог охорони і безпеки праці, створення належних побутових умов.

На підсумковій нараді, яка відбулася сьогодні, 28 квітня, було детально проаналізовано результати проведеної роботи. На нараду завітали начальник теруправління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак та його заступник Іван Гордей.

Т.в.о. директора БДЛМГ Руслан Максимчук з приємністю говорив про те, що з кожним роком на підприємстві виділяються чималі кошти на створення безпечних умов праці. Завдання ж керівників структурних підрозділів, самих робітників уважно ставитись до свого життя і здоров’я, під час виконання виробничих завдань суворо дотримуватись відповідних інструкцій та пам’ятати, що їх вдома чекають здоровими.

Керівники Чернівецького територіального управління Держпраці І.Луцак та І.Гордей відзначили, що основним завданням для колективу є необхідність працювати так, щоб не було нещасних випадків. Працівники мають самі дбати про себе та колег по праці і бути пильними. А проведення таких Днів організовують для того, щоб іще раз нагадати усім, що життя і здоров’я людини – то безцінна річ.

За словами голови профкому лісогосподарського підприємства В.Бужори жодна виробнича нарада не проходить без нагадування про стан охорони праці, а кожен нещасний випадок всебічно аналізується. Він також висловив подяку відділу технічної політики адміністрації лісгоспу за своєчасне забезпечення працюючих спецодягом в спецвзуттям.

Провідний інженер з охорони праці І.Коротчук розповів про те, чому цьогорічний День охорони праці проходить під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» та наголосив, що за кожним статистичним показником стоїть людське здоров’я, життя та благополуччя українських сімей.

На нашому підприємстві проводиться значна робота в напрямку покращення умов праці, проте не обходиться без нещасних випадків. Прикро, що цей рік почався з нещасного випадку із смертельним наслідком. Тож керівники виробничих підрозділів повинні пильно стежити за дотриманням працюючими вимог техніки безпеки, кожен робочий день починати з інструктажів. А адміністрація та профком повинні домагатися неухильного виконання намічених комплексних заходів та сприяти покращенню умов праці і відпочинку лісівників.

За результатами проведених оглядів – конкурсів у виробничих підрозділах організаційним комітетом було визначено переможців.

У номінації «Кращий виробничий підрозділ» найкращим визнано колектив Вашківецького лісництва з грошовою винагородою у 5 тис. грн.

«Кращою виробничою бригадою» з грошовою винагородою у 3 тис. грн стала лісозаготівельна бригада Славецькоого лісництва, яку очолює В. Мельник.

А у номінації «Кращий працівник» не було рівних токарю РТД Д. Пердейко, за це він отримав 700 грн.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН