Навігація

 

27.04.2017

Хотинський лісгосп – за чисте довкілля

Державне підприємство «Хотинське лісове господарство» взяло активну участь у Всеукраїнськый акції з благоустрою «За чисте довкілля!», яка традиційно проходить у квітні-травні і передбачає заходи з наведення чистоти і порядку в населених пунктах, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків тощо.

У першу чергу ліквідовували у лісових насадженнях та довкола них стихійні сміттєзвалища, що виникають від безкультур’я населення.

Загалом силами лісівників Хотинщини в районі прибрано 25 таких несанкціонованих смітників. У тому числі вздовж доріг та біля зупинок громадського транспорту. Також прибирали території лісгоспу та лісництв, висаджували нові дерева, декоративних кущі. Очистили від сміття 5 кілометрів берегів річок та водойм. Розчистили та упорядковали 2 джерела, які знаходяться на території лісового фонду.

Зокрема лісовою охороною лісгоспу спільно з представниками Клішківецької територіальної громади та учнями Полянського шкільного лісництва було проведено очистку дороги Поляна – Клішківці. Організували цю роботу голова Клішківецької територіальної громади В.М. Ченківський та лісничий Клішківецького лісництва В.М. Дарчук.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН