Навігація

 

17.04.2017

Протокол

Засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

На засіданні ради присутні члени Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства – всього 14 осіб.

Порядок денний

1. Заслуховування громадських активістів Кіцманського району щодо ситуації, що склалась в Кіцманському лісництві ДП «Чернівецький лісгосп»;

2. Делегування нових представників громадських організацій.

3. Про затвердження складів робочих груп;

4. Обговорення отриманої від правоохоронних органів інформації щодо правопорушень у лісовій сфері регіону;

5. Різне.

п. 1. Слухали запрошену на громадську раду Горошову Оксану Валеріївна, активістку з Кіцманського району, яка надала інформацію щодо можливих порушень під час вирубки дубів у с. Суховерхів, Кіцманського району та попросила допомогти розібратись у даній ситуації. ВИРІШИЛИ. Створити робочу групу із залученням спеціалістів ЧО УЛМГ, представників громадської ради при ЧОУЛМГ та активістів Кіцманського району. ГОЛОСУВАЛИ. Рішення прийнято одноголосно.

п.2. Голова громадської ради при ЧОУЛМГ Федорійчук І. І. повідомив, що поступило звернення від Відокремленого підрозділу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» делегувати замість Новіцького А. А. нового представника - Марчука Руслана Георгійовича, також, від Чернівецького обласного громадсько-молодіжного екологічного об’єднання «Буквиця» делегувати замість Коняк М. П., нового представника – Бурдюжана Олександра Миколайовича. При цьому, Федорійчук І.І. зазначив, що згідно чинного законодавства членство у громадській раді є індивідуальним і може припинятися у разі надходження повідомлення від інституту громадянського суспільства за підписом його керівника. У разі припинення будь-якою особою членства у громадській раді її місце займає наступний за черговістю кандидат до складу громадської ради, який набрав найбільшу кількість голосів за результатами проведення рейтингового голосування на установчих зборах. Рішення про це приймається на найближчому засіданні громадської ради. Зміни у складі громадської ради затверджуються рішенням органу на підставі протоколу засідання громадської ради. Водночас, для винесення на розгляд такого питання необхідно попередньо передбачити таку можливість у положенні про громадську раду при ЧОУЛМГ шляхом внесення та затвердження громадською радою відповідних змін. Також інститутам громадянського суспільства, а саме Відокремленому підрозділу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» та Чернівецькому обласному громадсько-молодіжного екологічному об’єднанню «Буквиця» необхідно надати біографічні довідки на делегованих ними нових представників в якості кандидатів до громадської ради із зазначенням їх прізвищ, імен, по батькові, посад, місця роботи, посад в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

ВИРІШИЛИ. Винести на наступне засідання питання про внесення відповідних змін до положення про громадську раду при ЧОУЛМГ в частині прийняття нових членів громадської ради та повернутися до питання про зміни у складі у громадської ради за клопотанням Відокремленого підрозділу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» і Чернівецького обласного громадсько-молодіжного екологічного об’єднання «Буквиця» після подання ними та вивчення громадською радою біографічних довідок на делегованих кандидатів.

ГОЛОСУВАЛИ. Рішення прийнято одноголосно.

п. 3. Слухали голову громадської ради при ЧО УЛМГ Федорійчука І. І., який запропонував затвердити робочі групи:

1. Робоча група – Лісової політики та стратегії розвитку лісового та мисливського розвитку. Голова робочої групи – Іванишин Іван Михайлович

2. Робоча група – Використання лісових ресурсів та фінансово-господарської діяльності.

3. Робоча група – Підготовки кадрів та кадрового забезпечення. Голова робочої групи – Дубчак Юрій Леонідович

4. Робоча група - З проблем розвитку природно-заповідного фонду. Голова робочої групи - Коржик Віталій Павлович. ВИРІШИЛИ. Затвердити вказані робочі групи.

ГОЛОСУВАЛИ. Рішення прийнято одноголосно.

п. 4. Виступив голова громадської ради при ЧО УЛМГ Федорійчук І. І., який повідомив що на даний час не всі правоохоронні органи надали відповідь на наше звернення що надання інформації про відкриття ЄРДР (кримінальних проваджень) у розрізі порушень ЧО УЛМГ. Питання залишити на вивченні.

п.5. Поступила пропозиція від представника громадської ради при ЧО УЛМГ – Ковбасюка О. В. - створити сторінку громадської ради при ЧО УЛМГ у соціальній мережу.

Іванишин І. В. висловив занепокоєння щодо законності проведення державних закупівель по використанню лісових ресурсів. Вивчення даного питання покладено на робочу групу з «Використання лісових ресурсів та фінансово-господарської діяльності».

Голова громадської ради при ЧО УЛМГ повідомив, що поступило звернення від жителів Вижницького району щодо існуючої на даний час корупційної складової в керівному складі ДП «Берегометському лісомисливському господарстві". Вирішено здійснити додаткове вивчення та перевірку отриманої інформації, після чого винести її на обговорення на наступне засідання громадської ради.

Голова Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства ________________ І. І. Федорійчук

Секретар Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства ________________ О. М. Гуцул

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН