Навігація

 

20.04.2017

Сокирянський лісгосп під час акції «Майбутнє лісу в твоїх руках!» зробив багато добрих справ

До цьогорічної акції Держісагентства у Сокирянському та Кельменецькому районах Буковини, де порядкує ДП «Сокирянське лісове господарство», долучилося 560 учасників: громадські активісти, представники влади, педагоги, школярі і студенти. Разом з лісівниками вони садили дерева, доповнювали лісові культури, упорядкували території садиб, контор, пам’яток історії та культури, озеленювали сквери і парки. А ще – розчистили 5 криниць, забрали стихійні сміттєзвалища та сухостій з берегів потічків і річок.

Лісове господарство встановило у лісових масивах додаткових 10 сміттєзабірників до вже існуючих, щоб забезпечити у лісі не тільки чистоту, але й безпеку від вогню. Більшість з них – біля місць відпочинку та рекреаційних майданчиків, створених також працівниками Сокирянського лісгоспу.

«Спільними зусиллями на теренах району в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках!» посаджено 220 лісових та декоративних дерев, 350 кущів, наданих нашим підприємством», - повідомляє головний лісничий Олександр Чебан.

Окрім всього мета акції – пропагувати екологічні знання, виховувати у молоді дбайливе ставлення до довкілля і до лісу зокрема. Тому сокирянські лісівники прочитали в навчальних закладах 25 лекцій та провели 19 інформаційно-просвітницьких заходів.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН