Навігація

 

19.04.2017

Працівники Берегометського ДЛМГ привітали з Великоднем пацієнтів місцевого геріатричного пансіонату

Трудовий колектив Берегометського державного лісомисливського господарства привітав з Воскресінням Христовим пацієнтів геріатричного пансіонату, що у с. Коритне Вижницького району.

В.о. директора лісогосподарського підприємства Руслан Максимчук та голова профкому Василь Бужора поспілкувалися зі старшими людьми, які перебувають у пансіонаті, побажали їм теплих Пасхальних свят, здоров’я та злагоди. Від імені берегометських лісівників вручили до святкового столу Великодні набори: освячені паски, писанки, ковбаси, солодощі, фрукти, інші продукти.

У пансіонаті перебувають 25 людей, у кожного своя життєва трагедія, поламана доля. Часто плачуть, коли запитуєш про рідних, бо ті забули до них дорогу. Чимало таких, кого діти привезли сюди, бо не схотіли чи не могли витримати виклики долі.

Завідуюча геріатричним будинком Вікторія Головач щиро подякувала за гостинці та ознайомила гостей з умовами проживання стареньких. А вони тут прекрасні, для цього стараються 14 працівників: медсестри, кухарі, няні. Пані Вікторія подякувала усім небайдужим, хто робить добро, у тому числі працівникам Берегометського ДЛМГ. Особлива подяка – за своєчасне забезпечення дровами цього соціального закладу.

В.о. директора Руслан Максимчук запевнив, що лісівники і надалі будуть частими гостями в геріатричному пансіонаті та пообіцяв закладу допомогу і підтримку

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН