Навігація

 

12.04.2017

Співробітники Тарнавського лісництва привітали воїнів АТО з Великоднем

Співробітники Тарнавського лісництва, що входить в структуру державного підприємства «Чернівецький лісгосп», щиро долучилися до Великодньої відправки привітальних продуктових наборів військовослужбовцям у зону проведення АТО. До адмінбудівлі лісництва принесли готові до освячення Великодні кошики, паски і писанки, домашню консервацію і випічку, копченості, інші смаколики. Тарнавські лісники також побажали нашим хлопцям гарно зустріти Світле свято Великодня і, здобувши Україні мир, якомога швидше повернутися додому.

Пасхальні дарунки від лісівників Герцаївщини доставив до Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства керівник лісгоспу Валерій Санавчан, який був в зоні АТО і не з чужих слів знає, як важко там нести службу під ворожими обстрілами і як радіють наші захисники кожній звістці з рідної Буковини.

Загалом Буковинські лісівники з усіх 15-ти держлісгоспів Чернівецької області передали на схід країни близько тонни Великодніх смачних продуктів бійцям АТО. Збір продуктів військовослужбовцям до святкового столу організували Чернівецьке обласне управління лісового господарства і громадська організація «Буковинська громада».

 

 

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН