Навігація

 

04.04.2017

Сторожинецький лісгосп допомагає озеленити міста і села об’єднаної територіальної громади

Державне підприємство «Сторожинецький лісгосп» в рамках акції Держлісагентства «Майбутнє лісу – в твоїх руках!» надав Сторожинецькій міській об’єднаній територіальній громаді більше 2 тисяч саджанців різних лісових порід для проведення традиційної весняної толоки.

- Саджанці доставлені з розсадників, що діють в структурі нашого підприємства, а також ми надали для благоустрою населених пунктів посадковий матеріал, взятий безпосередньо з-під намету лісу, - розповідає Василь Романюк, головний лісничий Сторожинецького лісгоспу.

Перед посадкою дерев співробітники лісництв провели серед учасників толоки інструктаж, як підготувати посадковий матеріал, як правильного висаджувати його в грунт, або добре прижився.

Тож молоді деревця дубу червоного, горобини, липи, каштану, берези від лісівників прикрашають сквери, парки, шкільні майданчики, узбіччя доріг райцентру Сторожинець і ще дев’яти довколишніх сіл, які об’єдналися в одну громаду в процесі реалізації в країні реформи адміністративно-територіального устрою та децентралізації влади.

Голова Сторожинецької ОТГ Микола Карлійчук висловив подяку сторожинецьким лісівникам за допомогу новоствореній об’єднаній громаді в проведенні місячнику благоустрою. До слова, Микола Миколайович – лісівник за професією і за покликанням, довгий час працював в системі лісового господарства Буковини.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН