Навігація

 

04.04.2017

Учні Лопушнянської школи засадили гірський схил ялицею і буком

Лісівники державного підприємства «Берегометске ЛМГ» в рамках акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу – у твоїх руках!» спільно з громадськістю, представниками влади, а головне – учнівськими колективами висаджували лісові культури в урочищі Малий Звараш Лопушнянського лісництва.

Перед тим начальник лісового відділу БЛМГ Ярослав Лазоряк та інженер з лісовідновлення Борис Баран розповіли, як правильно садити дерева. Адже учасники заходу створювали новий ліс на крутому гірському схилі. Загалом на території лісництва у 0,5 гектари цієї весни висадять 3,4 тисячі саджанців ялини європейської, ялиці білої та бука.

Учні Лопушнянської загальноосвітньої школи I-III ступеня у супроводі директора Петра Величка завзято бралися за роботу. У цьому навчальному закладі працює шкільне лісництво, заняття в якому проводить помічник лісничого місцевого лісництва, фахівець з 30-річним досвідом роботи Тодор Косован.

В. о. директора ДП «Берегометське ЛМГ» Руслан Максимчук подякував усім учасникам акції.

- Кожен з нас з повною відповідальністю має ставитись до лісу –найбільшого природного багатства нашого гірського краю, – зазначив Руслан Тарасович. – Маємо ліс доглядати, берегти, висаджувати молоді дерева. Адже лісівники працюють для прийдешніх поколінь.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН