Навігація

 

28.03.2017

Під час акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» керівники обласної влади Буковини, лісівники, громадські активісти висадили дерева у сквері чернівецької лікарні

- Буковинські лісівники разом з головою Чернівецької облдержадміністрації Олександром Фищуком, головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном, громадськими активістами, медичними працівниками садили дерева на території обласної комунальної установи «Лікарня швидкої допомоги», що у Чернівцях. Захід відбувся у рамках щорічної акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу – у твоїх руках». Саджанці ялини сизої, туї, липи, горобини в загальній кількості біля ста дерев надійшли з лісових розсадників Чернівецького, Сокирянського, Сторожинецького держлісгоспів.

Лісогосподарські підприємства передали також обласній лікарні 10 кованих садово-паркових лавиць.

- Кожний з нас повинен долучитися до цієї важливої акції лісівників, зробити внесок в озеленення свого села, міста, покращення екології свого краю, – зазначив голова Чернівецької ОДА Олександр ФИЩУК. – В цілому можемо сказати, що державні лісогосподарські підприємства Буковини працюють на належному рівні, забезпечують невиснажливе лісокористування, зміцнюючи економіку області, наповнюючи бюджети та державні фонди.

- Дуже добра справа триває цими днями у всій області під егідою лісівників, коли буковинці висаджують дерева, – переконаний голова Чернівецької облради Іван МУНТЯН. – Ліс був і залишається важливим ресурсом для соціально-економічного розвитку Буковини. Керівництво і депутатський корпус обласної ради працюють над ефективним використанням лісу, введенням в експлуатацію підприємств з поглибленої переробки деревини.

- Акція Держлісагентства «Майбутнє лісу – у твоїх руках» відбувається разом з весняною лісокультурною кампанією, під час якої на території обласного лісового фонду буде висаджено більше 3,5 мільйонів штук сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід, створено понад 600 гектарів нових лісів, – наголосив в. о. начальника Чернівецького обласного управління лісового господарства Роман ЧЕРЕВАТИЙ. – Держлісгоспи області повністю забезпечені власним посадковим матеріалом. Ми також допомагаємо саджанцями декоративних кущів і дерев дитячим садочкам, школам, медичним установам для озеленення їх територій, благоустрою населених пунктів краю. Приємно бачити, як школярі, студенти своїми руками саджають дерева, піклуються про них. Адже мета щорічної акції Держлісагентства «Майбутнє лісу – у твоїх руках» – примножувати зелені насадження, виховувати у молоді любов і дбайливе ставлення до природи.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН