Навігація

 

22.03.2017

Учні Мигівського шкільного лісництва садили в горах новий ліс

Юні друзі лісу, майбутні лісівники зі шкільних лісництв Вижницького району Буковини в рамках щорічної акції Держлісагенства України «Майбутнє лісу – в твоїх руках» висаджували молоді деревця на місцях проведення лісозаготівельних робіт.

А у Берегометській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 сьогодні пройшли відкриті уроки на еколого-лісівничі теми. Провідний інженер з рекреаційного благоустрою, туризму та комунікацій Берегометського лісомисливського господарства Тетяна Тирон розповіла учням про екологічну та економічну роль лісів для гірських районів, важливість створення лісових насаджень, про здобутки лісового господарства області.

- Професія лісівника завжди була в пошані на Буковині. В державних лісогосподарських підприємствах області працюють родинні династії лісівників, – розповідає в. о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман ЧЕРЕВАТИЙ. – Основне завдання лісівників – охороняти і примножувати лісовий фонд держави, відновлювати ліси. Тому під час проведення акції Держлісагенства України «Майбутнє лісу – в твоїх руках» ми особливу увагу звертаємо на залучення учнівської та студентської молоді до посадки молодих лісів, проведення уроків, лекцій, спрямованих на розширення еколого-лісівничих знань.

При держлісгоспах області діють 12 учнівських лісництв, покликаних виховувати у молоді бережливе і шанобливе ставлення до природи, лісових насаджень, які становлять гордість буковинської землі.

ДОВІДКОВО

Щорічна, дванадцята за рахунком, акція Держлісагенства України «Майбутнє лісу – в твоїх руках» стартувала вчора, 21 березня, у Міжнародний день лісів, і триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначатимуть 15 квітня.

Спеціалісти Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, співробітники держлісгоспів області проведуть ознайомчо-пізнавальні заходи на лісову тематику (прес-конференції, круглі столи, тематичні зустрічі, лекції). Відбудуться також заходи з благоустрою територій, створення і упорядкування рекреаційних лісових майданчиків тощо.

За словами в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич, в рамках акції-2017 «Майбутнє лісу – в твоїх руках» відтворять ліси на території понад 50 тис. га, в тому числі нові ліси будуть створені на площі близько 2 тис. га.

На фото: Учні Мигівського шкільного лісництва з вчителем лісівництва Геннадієм Верченком (у центрі) та майстром лісництва Анатолієм Михайлюком (другий зліва) засадили сіянцями ялини гірські схили.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН