Навігація

 

21.03.2017

Держлісгоспи Буковини вже створили 72,3 гектари лісових культур з 600 запланованих

Державні лісогосподарські підприємства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства активно включилися в проведення щорічної Акції Держлісагенства України «Майбутнє лісу – в твоїх руках». Акція стартує сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день лісів і триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначатимуть 15 квітня.

- Діяльність лісгоспів області спрямована на відтворення і збільшення площі буковинських лісів. Лісовідновлення і лісорозведення, охорона і захист лісових насаджень – основні завдання наших підприємств, – зазначає в. о. начальника ЧОУЛМГ Роман Череватий. – Завдяки високому професіоналізму працівників лісового господарства краю ліси Буковини вирізняються високою продуктивністю із загальним щорічним приростом деревини у понад мільйон кубів, що є найкращим показником у країні.

Цього року на території державного лісового фонду підприємства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства вже створили 72,3 гектарів лісових культур. Найбільше – в Хотинському та Сокирянському держлісгоспах.

Всього у весняну лісокультурну кампанію-2017 заплановано створити більше 600 гектарів лісових насаджень за рахунок власних коштів держлісгоспів, без залучення бюджетного фінансування. Для цього буковинські лісівники використають майже 3,4 мільйони стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід: ялини, ялиці, бука, дуба, ясеня, модрини. Спеціально сформований посадковий матеріал для лісокультурних бригад надійде із 82 розсадників, які функціонують на базі держлісгоспів на площі 84 гектари.

Прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства

АРХІВ НОВИН