Навігація

 

16.03.2017

Премії – за відмінні результати праці

Трудовий колектив Чернівецького лісгоспу на профспілковій звітно-виборній конференції підбив підсумки роботи за 2016 рік і затвердив новий колективний договір.

Зростання фінансово-економічних показників відбулося за усіма напрямками виробничої діяльності державного лісогосподарського підприємства. Як наслідок тому, дохід від реалізації продукції склав 44,7 млн грн (темп росту до фінансового плану 126,3%). Сплачено у 2016 році до зведеного бюджету країни 15,3 млн грн. та 4,4 млн грн. єдиного соціального внеску (138,7 % до плану та 127,5 % у порівнянні з 2015 роком).

- Позитивний результат досягнуто, в першу чергу, за рахунок зростання продуктивність праці, збільшення обсягів і покращення якості продукції деревопереробки, – зазначив у доповіді на конференції директор Чернівецького лісгоспу Олександр Тимофєєв. – Ми і надалі будемо модернізувати і розвивати переробні потужності, оскільки у нас в структурі лісозаготівлі переважають матеріали з бука, який потребує обов’язкової переробки. Наголошу, що наші цехи працюють з техсировиною і третьосортною деревиною, яка не користується високим попитом на місцевому ринку.

За звітний період на підприємстві виготовлено 5,7 тис.м3 пиломатеріалів, що на 0,5 тис.м3 більше за 2015 рік (темп росту 109,6%). Надходження від реалізації пиленої продукції склали 18,9 млн грн. і зросли на 128 % у порівнянні з 2015 роком.

За звітний період Чернівецький лісгосп наростив обсяги постачання лісоматеріалів і пилометріалів на внутрішній ринок – за рахунок раціонального розкрижування дервини, що збільшило випуск ділових сортиментів.

- Ми добре працюємо, тому і добре заробляємо. За минулий рік маємо суттєве зростання зарплати, – наголосив у виступі голова профспілкового комітету Чернівецького держлісгоспу Іван Коркоза – Трудовий колектив нашого підприємства підтримав ініціативу профспілкового комітету обумовити в новому колективному договорі, що преміювання працівників напряму залежатиме від позитивних результатів нашої роботи.

Учасники конференції у своїх виступах відмічали належний рівень охорона праці в усіх виробничих підрозділах, забезпечення спецодягом. Наголошували на подальшій допомозі і підтримці учасників АТО. Лісівники Чернівецького лісгоспу продовжуватимуть допомагати лісгоспам південних областей країни, які опинилися у скрутному становищі.

- Чернівецький лісгосп в масштабах всієї галузі країни відзначається тим, що ніколи не експортував необроблений ліс, тільки високоякісну продукції переробки, – наголосив в. о. начальника Чернівецького управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий. – Високі господарсько-фінансові здобутки підприємства, а з ними значні відрахування до державного і місцевих бюджетів, досягнуті сумлінним ставленням до роботи працівників лісгоспу та їх високим професіоналізмом.

Прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства

АРХІВ НОВИН