Навігація

 

14.03.2017

В Берегометському лісомисливському господарстві ухвалили новий колективний договір

В трудових колективах державних лісогосподарських підприємств області відбуваються профспілкові звітно-виборні конференції, на яких делегати з усіх виробничих підрозділів підбивають підсумки своєї трудової діяльності за минулий рік та ухвалюють нові колективні договори.

Нещодавно на такій конференції в ДП «Берегометське ЛМГ» розглядали виконання трудової угод-2016 між роботодавцем в особі в.о. директора підприємства Руслана Максимчука і трудовим колективом в особі голови профкому Василя Бужори.

В своїй доповіді Руслан Максимчук наголосив на тому, що зараз основне завдання для колективу – збільшити вихід ділової деревини та нарощувати її переробку. В минулому році на підприємстві зменшились обсяги заготівлі деревини та реалізації її на експорт. Якщо в 2015 році на експорт було реалізовано продукції на 60711 тис. грн., то в 2016 – на 40600 тис. грн. що складає 66.9%. Разом з тим продукція переробки зросла більш як у 2 рази.

Підприємство працює стабільно та виконує всі основні виробничі показники. Для їх покращення у нинішньому році заплановано придбати нову техніку, зокрема пилораму та торцювальний верстат, а для лісівників – трелювальний трактор.

У колективі зросла середньомісячна заробітна плата із 4361грн. у 2015 році до 5840 грн. у 2016. Заробленими коштами лісівники значно поповнили державний та місцеві бюджети, перерахувавши відповідно 23101 та 10126 тис. грн.

Руслан Максимчук висловив глибоку вдячність усім працівникам, чиїми невтомними руками створюються вагомі трудові здобутки. Серед кращих названо колективи лісництв Долішньо-Шепітського (лісничий В. Жебчук), Гірсько-Кутського (М. Одотюк), Мигівського (Ю. Гавриляк), а також колектив лісопильного цеху (начальник Ю.Курелюк). На перевезенні деревини сумлінно трудяться водії В. Калинич та В. Лашкіба, добре працюють електрогазозварювальник Д. Харена, машиніст екскаватора М. Граб, водій самоскида І. Мельник, тесляр Р. Грабовський, рамник М. Долінський, верстатник П. Курелюк, кранівник О. Штефюк, штабелювальник П. Копельчук.

Як зазначив у своїй співдоповіді голова профкому В. Бужора, за минулий рік тільки на охорону праці було спрямовано понад 845 тис. грн. Згідно колдоговору працівникам та пенсіонерам підприємства для індивідуального будівництва та ремонту виділялись лісоматеріали за пільговими цінами.

Всім працівникам та пенсіонерам за пільговими цінами відпускались паливні дрова, а в разі потреби виділялась грошова допомога.

Адміністрація та профком підприємства дбають про створення належних умов для праці і відпочинку, працівники забезпечені спецодягом та спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.

Подякував трудівникам нашого підприємства за сумлінну працю заступник голови Вашківецької об’єднаної територіальної громади Андрій Приймак.

У своїх виступах в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий, голова обкому профспілки працівників лісової галузі Володимир Барабах та голова Вижницької РДА Роман Сенчук з приємністю відзначити, що берегометські лісівники завжди були одними з кращих у галузі та запропонували своє бачення покращення їхньої роботи.

Роботу голови профкому за звітний період визнали задовільною, обговорили та прийняли новий колективний договір, у якому знайшли відображення нові пункти щодо покращення умов праці та її охорони, підвищення заробітної плати та належного відпочинку лісівників.

Прес-служба Берегометського лісомисливського господарства

АРХІВ НОВИН