Навігація

 

06.03.2017

Громадська рада створила робочі групи для вирішення нагальних питань лісової галузі Буковини

Громадська рада, утворена при Чернівецькому обласному управлінні лісового та лісомисливського господарства, затвердила Положення про свою діяльність. Представники громадських організацій, що увійшли у громадську раду, наголосили на необхідності проводити консультації з громадськістю та враховувати громадську думку при реалізації державної політики у сфері лісового та мисливського господарства.

- Наша мета – контроль за роботою обласного управління лісового господарства, – зазначив голова ради Іван Федорійчук, який очолює на Буковині громадське формування «Козацька обласна варта». – Для цього створено робочі групи, у складі яких наші активісти працюватимуть за напрямками фінансового та кадрового забезпечення лісового господарства, використання лісових ресурсів краю.

- Ми завжди відкриті до співпраці з громадськістю. Разом з Громадською радою спільно працюємо над розвитком лісової галузі, забезпеченням необхідними лісоматеріалами місцеві деревопереробні підприємства, – наголосив в. о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та лісомисливського господарства Роман Череватий.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН