Навігація

 

01.03.2017

ЛІСИ ПОРУЧ З НАМИ

Буковинські лісівники запрошують учнівську молодь взяти участь у конкурсі малюнку «Ліси поруч з нами», присвяченому Міжнародному дню лісу. Організатором конкурсу є Національне представництво FSC в Україні за сприяння громадської спілки «Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України»

Мета конкурсу: формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.

Усі роботи конкурсантів будуть розміщені для голосування 21 березня в Міжнародний день лісів на сторінці FSС Ukraine в мережFacebook (https://www.facebook.com/FSC.Ukraine/). Голосування буде тривати до 4 квітня 12:00. Три роботи, що отримають найбільшу кількість електронних голосів (лайків) і будуть визначенні як переможці конкурсу та нагороджені призами та дипломами.

Всі лісгоспи Чернівецької області тісно співпрацюють з навчальними закладами Буковини. Організовували і проводили разом безліч цікавих заходів. Щодо конкурсів малюнків, то тут досить тісна співпраця.

- Переконаний, - каже в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман Череватий, - Буковинські учні талановиті і дуже працелюбні. Велика кількість організованих нами акцій на лісову тематику показала, що знання про ліс нашим дітям цікаві і потрібні. Сподіваюся, що і в цьому конкурсі ми будемо кращі.

Безперечно, діти – наше майбутнє. Те, що ми в них закладаємо – знання, погляди, звички, традиції і формуватиме світогляд уже в майбутньому дорослої людини. Тому, добре і грамотне партнерство школи і лісгоспу означає, що виховати у дитини любов і повагу до природи, лісу, всього навколишнього середовища – це свята справа кожного лісівника.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН