Навігація

 

14.02.2017

Берегометські лісівники вчать дітей підгодівлі птахів

«Допомагають птахам перезимувати» - під таким гаслом у Лопушнянському шкільному лісництві проходить акція, метою якої є розширення і закріплення знань дітей про птахів, їх поведінку, значення у житті людини. Школярі дуже люблять своїх пернатих друзів та завжди радо приходять їм на допомогу. Керівник шкільного лісництва пом. лісничого Лопушнянського лісництва Тодор Косован розповідає дітям про те, що підгодівлю птахів проводять у період, коли їм складно знайти звичний корм, головним чином у снігову пору і аж до появи першої зелені.

- Птахи – наші друзі, - наголошує Т. Косован,- тому необхідно постійно про них піклуватися, особливо коли появляється стійкий сніговий покрив та промерзає земля. Їх слід поступово привчати до місць підгодівлі , щоб запам’ятали та щоденно туди повертались.

Члени шкільного лісництва щороку активно виготовляють різного роду годівнички та просять й інших дітей робити цю добру справу, адже для годівничок не треба особливого матеріалу: підійдуть порожні пластикові пляшки чи картонні коробки, або просто дерев’яні заготовки. Важливо також, щоб годівнички були добре захищені від вітру, тобто мали дах та щоб насіння чи хлібні крихти не розсипалися.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН