Навігація

 

11.01.2017

Берегометські лісівники підбили підсумки року

В ДП «Берегометське ЛМГ» проведено нараду за підсумками роботи та планів на майбутнє.

Нелегким, навіть достатньо важким, був для підприємства цей рік. Різні, не надто приємні події по-своєму впливали на роботу і життєдіяльність всього колективу. Проте постійні відбивання від так званих активістів, непорозуміння з боку підприємців, нестабільна ситуація у самій державі та багато іншого не зламали і не знищили славні традиції берегометських лісівників у їх праці та великій любові до свого краю.

Одним із головних питань на підприємстві завжди є охорона праці, адже це безпека життя кожного працюючого. Іван Коротчук (провідний інженер з охорони праці) в черговий раз нагадав про те, що найцінніше досягнення в роботі лісового господарства – це те, коли людина приходить на роботу здорова і повертається додому здоровою і не ушкодженою. Тому дотримання правил, які стосуються охорони праці, просто життєво необхідні кожному.

Так, протягом 2016 року з усіма працівниками проведено навчання за 40-ка годинною програмою і позапланові за 20-ти годинною. Підвищення кваліфікації пройшли робітники, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою. Пріоритетним у цьому напрямку є забезпечення усіх робітників засобами індивідуального захисту, спецодягом, взуттям. Придбали вкрай необхідні лебідки кожній лісозаготівельній бригаді. Здійснено поточні ремонти в обігрівальних будиночках. Ведуться роботи щодо благоустрою побутового приміщення лісопильно-деревообробного цеху.

Голова профкому Василь Бужора додав, що найголовніше завдання на наступний рік полягає в убезпеченні життя і здоров’я кожної людини. Для цього необхідно злагоджено, фахово працювати, дотримуючись вимог і правил техніки безпеки, охорони праці в цілому.

Іван Акришора, як головний лісничий, зупинився на питаннях лісфонду, який в порівнянні з минулими роками значно буде знижений. Опираючись на нові санітарні правила та вимоги часу, рубки деревини видозміняться. Головна увага лісівників буде направлена на збереження та відновлення лісового фонду.

Головний економіст Любов Гаврада проаналізувала фінансово-економічний стан підприємства і наголосила на тому, що плани, поставлені на 2016 рік, виконані. Перспектива на 2017 рік не надто обнадійлива. Підвищення мінімальної заробітної плати ставить підприємство у складне фінансове становище, тому обставини вимагають значної економії та впорядкування всієї роботи.

Василь Швейко (начальник виробничого відділу) підбив підсумки роботи виробничих підрозділів в загальному та окреслив плани щодо діяльності 2017 року. Також при орієнтованих підсумках виконання сортиментної структури, виділено виконання по всіх сортиментах, окрім заготівлі фанерної сировини бука, на яку потрібно звернути особливу увагу в новому році. Окремо Василь Швейко зупинився на використанні паливно-мастильних матеріалів, що є однією з вагомих статей витрат. Вже на січень 2017 складається ретельний ліміт використання пального з максимальною економією.

Підсумовуючи виступаючих, т.в.о. директора Руслан Максимчук акцентував увагу на тому, що попри всі негаразди ми зуміли зберегти колектив, виплатили у повному обсязі заробітну плату, закрили аукціонні зобов’язання перед суб’єктами підприємницької діяльності та багато іншого. За цей нелегкий рік придбали техніку, колодотаску,торцювальні і круглопильні верстати, верстат для переробки горбиля, здійснено капітальний ремонт лісопильної рами та ангару, проведено ремонти лісових мостів та доріг, відкрито ще один туристичний об’єкт для прийому відпочивальників (Долішньо-Шепітське лісництво). Все це вартує немалих грошей і великих затрат людського ресурсу. Визначено перспективний план заготівлі по лісництвах. Враховано недоліки стосовно розробок ділянок у важкодоступних місцях, підготовчих робіт, перевезенню техніки, тощо. Складений план реалізації лісоподукції на 2017 рік. Руслан Тарасович охарактеризував основні акценти роботи в новому році: значне зменшення заготівлі лісодеревини; вагоме збільшення переробки; розвиток нових економічно вигідних напрямків роботи; зміни в організації праці.

Т.в.о. директора привітав колектив з Новорічно-Різдвяними святами, не забув і про наших справжніх захисників – воїнів АТО. Від колективу хлопцям на передову передали бензопилу «Штіль», яка наразі дуже необхідна для виконання певних робіт.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН