Навігація

 

11.11.2016

Буковинські лісівники обговорили нововведення у законодавстві стосовно санітарних рубок

10 листопада цього року в Чернівецькому обласному управлінні лісомисливського господарства під головуванням в.о. начальника облуправління Романа Череватого з головними лісничими та начальниками відділів лісового господарства підвідомчих підприємств проведена робоча нарада з питання введення в дію нових «Санітарних правил в лісах України». У нараді взяв участь також в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації Микола Білоконь.

Присутні обговорили зміни до законодавчих актів, які стосуються нових правил санітарних рубок.

Нагадаємо, 26 жовтня Кабміном ухвалено постанову № 756 від 26.10.2016р. щодо затвердження змін до Санітарних правил у лісах України, які регламентують порядок призначення та проведення санітарних рубок, дія документу поширюватиметься на всіх лісокористувачів.

Буковинські лісівники вивчили, обговорили нововведення, розробили стратегію і дії злагодженої роботи у майбутньому.

«Вкрай важливо зараз досконально вивчити зміни, задати питання один одному та узгодити подальшу роботу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями», - зазначив в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман Череватий.

На виконання доручення прем’єр-міністра був проведений моніторинг стану використання лісів на території Закарпатської області.

Головний лісничий ознайомив лісівників з доповіддю міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового щодо супутникового знімання території лісового фонду пілотної області.

Міністр представив інтерактивну карту вирубки лісів Закарпатської області.

Супутниковий моніторинг незаконних вирубок лісу буде проведено Держгеокадастром та Укрліспроектом і на території Чернівецької області. Тому наголошую на персональній відповідальності за вчасне надання повної інформації про проведені рубки визначеним організаціям які проводять моніторинг. Адже всі намічені та проведені лісогосподарські заходи, які проводяться на території лісового фонду Буковини здійснені з суворим дотриманням вимог діючого лісового та природоохоронного законодавства», - зазначив Роман Череватий.

Також на робочій нараді керівництво приділило увагу лісівників до тісної співпраці з засобами масової інформації та громадськими активістами.

«У вас є всі дозвільні документи на проведення санітарних та інших рубок, тож якщо на територію лісництва прийшли журналісти або громадські активісти, ознайомлюйте їх з документами, щоб громадськість бачила нашу роботу та відкритість перед суспільством», - сказав Роман Череватий.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН