Навігація

 

28.10.2016

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства вітає Селятинське лісництво з 70-ю річницею створення підприємства.

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства вітає Селятинське лісництво з 70-ю річницею створення підприємства. З самого заснування це лісництво було одним з кращих підрозділів у складі Путильського держлісгоспу. Сьогодні це підприємство під керівництвом Івана Юрнюка є лідером серед буковинських лісництв.

Ваша благородна праця спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств Путильщини та виплекана багатьма поколіннями лісівників. Вона заслужено користується людською шаною і повагою. Прийміть слова щирої вдячності за невтомну працю, за все те, що ви робите для добробуту нашого рідного краю.

Площа лісництва становить 5381,5 га. Вдале розташування, наявність широкої мережі лісових доріг та великих лісових масивів, злагоджена робота колективу цього виробничого підрозділу – фактори, що вивели це підприємство у лідери серед лісництв області.

 

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН