Навігація

 

14.09.2016

Берегометське лісомисливське господарство запрошує всіх відзначити День працівника лісу

Привабливість лісових угідь Берегометського лісмисливгоспу, велич і краса буковинських лісів не залишають байдужим жодної людини, котра побувала на цих просторах. Гори, річки, ставки, водоспади, полонини, гірські хребти, лісові стежки просто манять до себе туриста. А коли ще можна заночувати у затишному будиночку лісника, посмакувати гуцульськими стравами, покататися на конях і поспівати буковинських коломийок? Тому – то одним з важливих напрямків роботи є розвиток лісового гірського туризму.

Лісівники роблять усе можливе для того, щоб вдосконалити і покращити відпочинок наших відвідувачів. За короткий термін було відремонтовано будиночок для відпочинку «Мигово-Майдан» Мигівського лісництва (лісничий Юрій Гавриляк). Відкрито там дитячий майданчик, проведено заміну огорожі, благоустрій території. Облаштовано і спортивний майданчик, здійснено ремонт другого будиночку і ще багато цікавого. У Чемернарському (лісничий Богдан Ковалюк) та Гірсько-Кутському (лісничий Микола Одотюк) лісництвах також проведено благоустрої територій, придбано меблі, посуд та ін. Лопушнянське лісництво (лісничий Іван Грименчук) працює над розширенням будиночку лісника «Крутогузи» та збільшенням рекреаційного пункту для відпочивальників. У перспективі відкриття ще одного привабливого місця для туристів на базі Долішньо-Шепітського лісництва (лісничий Володимир Жебчук) на 6-8 місць.

Протягом року ми прийняли більше 200 туристів, які відвідали лісові угіддя, місцеві культові споруди, пройшли лісовими фірштегами тощо.

Лісмисливгосп завжди бере активну участь у всіх обласних туристичних ярмарках та заходах. Ми ні на мить не забуваємо про наших воїнів АТО, тому відпочинкова реабілітація військових та їх сімей діє постійно. З початку 2016 року таку реабілітацію пройшли 47 осіб.

Вже стало доброю традицією разом із святкуванням Дня працівника лісу відзначати День селища. Цьогорічні урочистості розпочнуться у неділю, 18 вересня 2016 року о 12 год на місцевому стадіоні і передбачають чимало цікавого: вшанування людей праці та ветеранів, наших славних воїнів АТО, привітання керівників підприємств та гостей свята. Будуть виступи учасників художньої самодіяльності та спортивні змагання, участь у заходах візьмуть учні місцевих шкіл зі своїми « шкільними містечками». Працюватимуть атракціони та торгівельні павільйони, будуть представлені вироби з дерева та зразки продукції лісових підприємств.

Доречно зазначити, що в цьому році виповнюється 320 років з часу письмової згадки про Берегомет, 46 раз так урочисто відзначаємо своє професійне свято та 5 раз – День селища.

Гостинно запрошуємо вас до Берегомета та раді бачити на нашому святі.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН