Навігація

 

14.09.2016

На Буковині лісівники з нагоди професійного свята отримали ряд нагород

З нагоди Дня працівника лісу працівники Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства отримали ряд відзнак, нагородо та грамот.

Наказом Держлісагенства нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» нагороджено 2 працівника, нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» 1 працівник, Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України 30 працівників, Подяку від голови Держлісагенства отримали 29 працівників.

Чернівецьким обласним управлінням лісомисливського господарства за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у відновлення, збереження, охорону лісів області та з нагоди Дня працівника лісу нагороджений грамотами 61 працівник.

Також відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернівецької обласної ради, нагороджено 5 працівників за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у відновлення, збереження, охорону лісів Чернівецької області та з нагоди Дня працівників лісу.

Чернівецька обласна державна адміністрація не лишилася осторонь і нагородила Почесною грамотою 20 працівників управління лісомисливського господарства. 18 буковинських працівників лісової галузі отримали Подяку голови Чернівецької облдержадміністрації.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН