тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.10.2018

8 постійно діючих рейдових бригад охороняють лісовий та мисливський фонд державних лісогосподарських підприємств Чернівецької області

На базі ДП «Берегометське ЛМГ» відбулась нарада з питань охорони та захисту лісу під керівництвом заступника начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сергія Смічика.

Рейдові бригади, створені на базі лісогосподарських підприємств, до яких входять спеціалісти обласного управління, інженери з охорони та захисту лісу, майстри лісу, лісничі державних лісогосподарських підприємств цілодобово патрулюють ліси області. Для ефективної та оперативної роботи лісова охорона забезпечена спеціальним транспортом з високою прохідністю, обладнаним сучасними GPS системами.

Для покращення охорони лісових масивів, мисливських угідь від порушень та оперативного їх виявлення рейдові бригади активно співпрацюють з правоохоронними органами області.

Протягом 2018 року рейдовими бригадами здійснено 1462 патрульні виїзди. За порушення правил лісового законодавства, правил полювання та самовільні рубки деревини складено 81 протокол.

«Охорона державного лісового фонду, контроль за додержанням вимог лісового та природоохоронного законодавства, профілактика правопорушень – основні завдання, які перебувають на постійному контролі», – наголошує начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

 

Прес-служба ДП "Берегометське ЛМГ"