тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

18.10.2018

Дбаємо про безпеку на дорогах

В кожній галузі народного господарства велике значення відіграє саме автотранспорт, а у лісовому господарстві без нього ніяк не обійтись. Особливо на нашому підприємстві, де лісові площі розкидані на значних територіях та характеризуються складним рельєфом.

ДП» Берегометське ЛМГ» має свій автопарк із 67 одиниць транспортних засобів. Щоранку, перед виїздом у рейс, всі водії проходять медичний огляд, який проводить медична сестра Богдана Гаманюк. А механік Олег Тимчук оглядає транспорт, визначає його технічний стан та придатність до виконання виробничих завдань. Так само, коли водії повертаються з рейсу, знову проводить такий огляд. У випадку виявлених неполадок ремонтна служба, / якщо ці неполадки незначні/, оперативно їх вранці усуває.

З метою підвищення практичних вмінь водіїв та відповідно до вимог нормативної документації на підприємстві, окрім інструктажів з ОП, регулярно проводяться інструктажі з безпеки руху. Один раз в рік водії проходять спецнавчання, а в минулому році 85 з них пройшли перепідготовку у Берегометському політехнічному технікумі і всі були допущені до управління автотранспортними засобами. Один раз в тиждень спеціально створена комісія проводить рейди-перевірки транспортних засобів у виробничих підрозділах та дає свої пропозиції.

Важливими є проведення інструктажів фахівцями структурних підрозділів, які завжди наголошують на необхідності дотримання водіями правил безпечної їзди, знайомлять їх з новими правилами безпеки руху, а також приділяють увагу обставинам, за яких поліцейські можуть зупинити автотранспорт і якими є дії водіїв у таких випадках.

Незабаром наступлять холоди і нелегкий осінньо-зимовий період, коли водіям треба бути особливо уважними. Хочеться побажати їм, щоб їх шлях був осяяний лише зеленим світлом, а дорога завжди була прямою і легкою. Нехай ваш «залізний кінь» буде завжди для вас гарним другом і надійним помічником.

 

 

Прес-cлужба ДП «Берегометське ЛМГ»