тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

18.10.2018

То хто ж, як не вони?

На ДП «Берегометське ЛМГ» їх імена вимовляють з особливою повагою, адже це – наші оборонці, славні воїни, які брали безпосередню участь у АТО на Сході країни. При будь-якій нагоді ми складаємо їм шану та стараємось допомогти і підтримати.

Окремі з них не так багато часу працюють у лісомисливгоспі: трудовий стаж наймолодшого Федора Томчевського – штабелювальника нижнього складу всього рік. А от лісоруб Лопушнянського лісництва Микола Косован ще в далекому 2006 році поповнив славну сім’ю лісівників і завжди відзначався завзяттям та наполегливістю у роботі. З 2011 року працює рамником у лісопильному цеху Василь Боднарюк, а з 2014 - лісорубом Лопушнянського лісництва Микола Косован. Всі вони, як і двадцять інших з числа працівників підприємства - учасників АТО, - не лише хороші спеціалісти, а й люди високого громадянського обов’язку та честі. Коли у 2014 році постало питання захисту територіальної цілісності України , – стали у перших рядах її оборонців.

Наші лісівники побували у найгарячіших точках військових боїв, де свистіли кулі, де розривались снаряди, підривались міни та чекала ворожа снайперська гвинтівка, де на руках помирали бойові побратими. Та вони не зламалися ні фізично, ні психологічно і продовжують жити та працювати на благо України уже на мирній її стороні. Особливо важким був цей військовий період для Миколи Корпана, адже він був у числі тих відважних десантників, які 146 днів обороняли Луганський аеропорт.

Після перебування у зоні АТО всі вони повернулися до рідних домівок, на свої звичні робочі місця, де їх з нетерпінням чекали рідні та друзі. Працюючи на мирній території, вони й досі підтримують зв’язки з тими, з ким пліч-о-пліч стояли на важливих оборонних постах держави, відстоювали її та своє право залишатися вільними у своїй країні. При цьому наголошують, що ніхто тебе так не зрозуміє, як той, хто заривався тобою в землі та згадував всі можливі молитви під час атаки ворога.

Нам тут спокійно працювати завдяки вам, дорогі наші захисники, і так хочеться, щоб уже закінчились усі ті жахіття. Але, як стверджують атовці, незважаючи на пережите, всі вони готові знову піти на фронт і захищати свої сім”ї та свою державу.

На фото (зліва направо) Микола Косован, Василь Боднарюк, Микола Корпан та Федір Томчевський.

 

Прес-cлужба ДП «Берегометське ЛМГ»