тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

17.10.2018

На сторожі лісу

Днями на ДП « Берегометське ЛМГ» проведено огляд технічних засобів лісогосподарських підприємств області, які використовує державна лісова охорона для патрулювання лісових масивів та мисливських угідь. Саме групи оперативного реагування є надійними помічниками лісовій охороні у сфері збереження лісових ресурсів, а тому мають бути забезпечені усім необхідним для роботи.

Керівники лісогосподарських підприємств належним чином дбають про те, щоб рейдові бригади мали відповідний формений одяг з відповідними знаками відмінностей, а транспортні засоби були укомплектовані засобами зв’язку та пожежогасіння., матеріалами для фіксації та документування виявлених фактів лісопорушень.

- Ми здійснюємо постійне патрулювання та оперативно реагуємо на факти різного роду порушень, – зауважує головний лісничий ДП «Берегометське ЛМГ» Іван Акришора.- І навіть тепер, з настанням календарної осені, рейди не завершуються, оскільки існує загроза виникнення лісових пожеж, бо у лісових масивах чимало відпочивальників та любителів « тихого» полювання.

В ході рейдів наші працівники стежать, щоб відпочивальники не розпалювали багать у лісових масивах, проводять з ними роз’яснювальну роботу та навчають правил пожежної безпеки. Також вони перевіряють наявність мінералізованих смуг та шлагбаумів на в’їздах до лісу. Крім того, проводиться профілактична робота,спрямована на недопущення лісо порушень та правил полювання.

Якщо проаналізувати результати такої діяльності,то з початку року наші рейдові групи провели 47 перевірок, в ході яких виявили 5 фактів незаконної рубки дерев і чагарників, збитки від якої складають 8905.6 грн; 3 факти порушення вимог пожежної безпеки, штраф за це склав 255грн; 2 факти порушення правил полювання – штраф - 952 грн., інші адмінпорушення згідно ст. 241 КУпАП – 4 штрафи на суму 1700 грн.

Також групами оперативного реагування налагоджене дієве співробітництво з правоохоронними органами, спільно вони надійно стоять на сторожі наших лісових багатств.

 

 

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»