тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

13.10.2018

Нашим захисникам – шана і увага

Особливим для України є день 14 жовтня, бо саме цього чудового осіннього дня відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями.

Православна церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом Президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більше, ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії. День захисника України був офіційно встановлений як державне свято 14 жовтня 2014 року указом Президента Петра Порошенка. З 2015 року він став святковим вихідним. Це свято всіх, хто любить Україну, тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони країни від ворожих агресорів.

В нашому славному колективі сумлінно трудяться мужні герої сьогодення, які пройшли нелегкими воєнними дорогами, брали безпосередню участь у захисті країни та стали учасниками АТО. Тож напередодні свята в актовій залі зібралися лісівники, щоб вшанувати своїх визволителів. Радо вітали вони і гостей - воїнів АТО з Хотинського та Сторожинецького лісгоспів.

З вітальним словом до учасників святкового дійства звернулися директор ДП «Берегометське ЛМГ» Руслан Максимчук, заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Смічик, голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова Вижницької районної організації воїнів АТО Юрій Герецун.

Усі вони сердечно подякували мужнім захисникам за мирне небо над головою та побажали здоров’я, миру, добра та Божого благословення. «Наша лісівнича родина пишається тим, що в трудових колективах працюють справжні патріоти України», - відзначив директор Руслан Максимчук. За мужності та героїзм, проявлений під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності української держави, самовідданість і високий професіоналізм, виявлений під час бойових дій на Сході країни, було вручено Грамоти та грошові премії від профспілкової організації лісогосподарського підприємства.

Також гостей свята привітали вихованці школи мистецтв своїми художніми номерами. Довгими оплесками супроводжували виступ талановитих скрипалів Олесі Чекіт та Каміли Перепелиці, а також вокального ансамблю під керівництвом Людмили Мендришори, яка також щиро подякувала воїнам за змогу жити і працювати під мирним небом та побажала здоров’я і добра.

В переддень свята вітаємо усіх чоловіків лісогосподарських підприємств! Славні наші трудівники і захисники, ми віримо у вашу чоловічу силу та мужність і зичимо завжди бути справжніми чоловіками – сміливими, добрими, вірними та мудрими.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»