тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

04.10.2018

Ліс надихає до роботи.

Вкотре навідались до Буковинського лісництва ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК». Одразу видно любов лісівників до своєї праці та повагу до тих, хто полюбляє лісові прогулянки.

Милують око облаштовані рекреаційні майданчики, попереджувальні аншлаги, прибрані лісові узбіччя. Але особливу увагу привернув лісовий розсадник, на якому поралися працівники лісокультурної справи. Лісорозсадник не великий, всього 0,20 га, проте функціонує близько 17 років. Основними культурами лісорозсадника є бук лісовий, ялиця біла, ялина звичайна, дуб червоний, дуб звичайний та модрина європейська. Ліси - справжній дар природи, який використовується людиною з давніх часів. Однак щоб цей дарунок не вичерпався, потрібна постійна турбота. Загалом вирощування власного якісного посадкового матеріалу це надзвичайно клопітка робота, яка потребує чимало часу та зусиль. Необхідно підготувати грунт, внести добрива. Чималих клопотів лісівникам додають бур’яни та засуха. Працівники лісництва постійно доглядають саджанці щоб навесні, ті що досягли стандарту, висадити на лісових угіддях.

«Буковинське лісництво повністю забезпечує себе власним посадковим матеріалом. Також, за потреби, забезпечують саджанцями Карапчівське та Іспаське лісництва ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК», - каже начальник відділу лісового господарства ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» Володимир Ілліч Романюк.

«Прагнемо щоб лісистість Буковини збільшувалася, лісівнича галузь процвітала, і щодня робимо свій вклад у цю справу. На сьогодні для нас важливі три завдання - зберігати, відновлювати і примножувати ліси. Люди повинні бачити, хто в лісі господар, - зазначив лісничий Буковинського лісництва Віктор Іванович Шарко.

 

Прес-служба ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК»