тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

01.10.2018

Учні Куликівського навчально-виховного комплексу взяли участь
у ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

26 вересня на Сумщині відбувся ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. На який завітали юні лісівники та представники лісогосподарських підприємств з 23 регіонів України. Впродовж 26-28 вересня школярі презентували свої досягнення, захищали науково-дослідницькі роботи, брали участь у майстер-класах та інших цікавих заходах.

Чернівецьку область представили вихованці учнівського лісництва «Мрія» Куликівського навчально-виховного комплексу Герцаївської районної ради Чернівецької області. Юні лісівники Куликівки мали можливість познайомитися зі своїми ровесниками з інших областей України. Протягом трьох насичених цікавими заходами днів, проводилися практичні заняття, презентація наукових робіт юних лісівників, майстер-класи з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення, засідання творчих груп, конкурсно-пізнавальні та екскурсійні заходи.

Представниками Куликівського навчально-виховного комплексу були дев’ятикласники Аштефиноє Анна-Сніжана та Тодерян Олексій, які гідно виступили та представили свої роботи. Для виставки досягнень учнівських лісництв привезли з собою карликове дерево Бонсай - граб звичайний, флораріум у лампочці, колекцію насіння, 25 наукових робіт, альбом робіт за всі 17 років існування шкільного лісництва, макет екологічної стежини, банер історичного лісництва. Їхня виставка настільки була гарною, великою та наповненою роботами , що кожен мав бажання сфотографуватися біля неї.

За сумлінну, плідну працю та активну участь учнівське лісництво «Мрія» Куликівського НВК нагородили грамотою у виставці-презентації досягнень учнівських лісництв. Олексій Тодерян відзначений грамотою за ІІ місце у захисті науково-дослідницьких робіт.

Пишаємося юними лісівниками, бажаємо їм подальших звершень та перемог. Своїми здобутками вони доводять – майбутнє лісу в надійних руках.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ДП «Чернівецьке ЛГ»