тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.09.2018

Гідні умови праці – запорука ефективної діяльності працівників

 

Питання створення безпечних умов для праці, відпочинку та утримання в належному технічному і естетичному вигляді матеріально-технічної бази постійно знаходиться на контролі директора ДП « Берегометське ЛМГ» Руслана Максимчука. В щорічному колективному договорі зазначаються об’єкти, що підлягають ремонту чи реконструкції.

На 2018 рік завдань було немало: заплановано провести бетонування майданчика для складування пиломатеріалів, замінити вхідні двері в ангари лісоцеху, збудувати два бокси для ремонту та технічного обслуговування автотранспорту, забетонувати підлогу у токарному відділенні, облаштувати містки та водоперепустки на гірських потоках, відремонтувати обігрівальні будиночки, побутові приміщення та приміщення автозаправної станції.

За 8 місяців поточного року більшість із запланованого вдалося виконати. Насамперед відремонтовано побутові приміщення лісопильно- деревообробного цеху, адже вантажити випущену продукцію доводиться за будь-якої погоди. Під час ремонту вікна та двері замінили на енергозберігаючі, тож у приміщеннях стало тепліше й освітлення краще.

Робота лісівника важка, виснажлива, часом небезпечна, а працювати доводиться за будь-яких погодних умов. Тому працівникам створюються умови для належного перепочинку, обігріву, підготовки спецодягу до подальшої роботи. «Дуже приємно працювати в належних умовах та відчувати увагу та турботу керівництва. За таких умов і робота продуктивніша»,- каже укладальниця пиломатеріалів Тетяна Романюк.

Комфортні умови праці та дотримання санітарно-побутових вимог – запорука ефективної діяльності працівників підприємства. Тому наш обов’язок докладати максимум зусиль для забезпечення гідних умов праці лісівників, - наголошує директор Руслан Максимчук.

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»