тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.09.2018

Висока нагорода за віддану працю

 

Piccy.info - Free Image Hosting

За вірність професійному обов’язку, високий професіоналізм, відповідальність, наполегливість та з нагоди Дня працівника лісу Івана Михайловича Коркозу провідного інжера лісозаготівель, голову профспілкового комітету ДП «Чернівецький ЛГ» нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Коркоза Іван Михайлович розпочав свою трудову діяльність з січня 1967 року десятником по раціональній розряжовці деревини Глибоцького лісопункту. Далі працював на Садгірському лісопункті на посадах від десятника по переробці деревини до начальника лісопункту. За період роботи на посаді начальника доклав багато зусиль для будівництва нового цеху переробки деревини, гаражів, контори, побутових приміщень для працюючих, реконструкції нижнього складу. У 1998 році перейшов працювати начальником виробничого відділу в ДП "Чернівецький ЛГ". Згодом переведений на посаду заступника директора з питань охорони праці, потім на посаду інженера виробничо-маркетингового відділу. Понад 50 років віддав Іван Михайлович лісу та роботі. Висадив не одне дерево, виховав чимало лісівників. Протягом своєї трудової діяльності залишається прикладом зразкового ставлення до виконання посадових обов’язків, взірцем для наслідування молодими фахівцями. Працюючи на різних посадах в ДП "Чернівецький ЛГ", проявив себе високопрофесійним та дисциплінованим працівником. Йому завжди притаманні висока працездатність та ентузіазм при виконанні виробничих завдань. Завдяки багаторічному досвіду роботи сприяє формуванню в колективі взаємоповаги, взаємодопомоги та високої відповідальності. Івана Михайловича поважають та цінують колеги, дослухаються до його порад.

Велика шана та повага Івану Михайловичу, який присвятив себе служінню лісу, залишив йому часточку своє душі, а нині передає неоціненний досвід молоді.

 

 

Прес-служба ДП «Чернівецьке ЛГ»