тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.09.2018

Активісти, поліцейські та лісівники завітали у гості до школи та садочка

 

Piccy.info - Free Image Hosting

Тиждень сталої мобільності – прекрасна можливість представити альтернативні варіанти пересування для школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів, нагадати правила поводження на вулицях та як берегти навколишнє середовище.

Тож днями активісти громадської організації «Сокиряни-Відродження» разом з працівниками Сокирянського відділення поліції та Держлісгоспу зустрілись з учнями початкових класів школи №1 та вихованцями дошкільного навчального закладу «Веселка».

Лейтенант поліції Сергій Березан провів профілактичні бесіди щодо безпеки дорожнього руху. Варто відзначити, що учні початкових класів, продемонстрували добрі знання правил дорожнього руху. Правоохоронці нагадали малятам про необхідність неухильного їх дотримання та наголосили, що значна кількість дорожньо-транспортних пригод стається саме через необережність дітей.

Але найбільші враження у малят залишилися від патрульного автомобіля. Кожен з учнів мав можливість посидіти в автівці та ознайомитися з спецзасобами правоохоронців.

Член громадської організації «Сокиряни-Відродження» Анна Ротар у ігровій формі розповіла дітям про види транспорту, разом вони визначали екологічно чисті серед них. Розповіла про користь поїздок велосипедом.

Провідний мисливствознавець ДП «Сокирянський ЛГ» Максим Ворона нагадав основні правила поводінки в лісі та недопустимість засмічення довкілля. Розповів учням про роботу лісівників, роль лісу для навколишнього середовища.

Наприкінці зустрічі активісти роздали інформаційні брошурки та світло відбиваючі брелки, а дітки пообіцяли своїм гостям неухильно дотримуватися правил, які їм розповіли гості та кожного разу перед тим, як вийти на вулицю, згадувати про те, чому їх вчили.

 

Максим Ворона,

Провідний мисливствознавець ДП «Сокирянське ЛГ»