тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.09.2018

Храмове свято біля каплиці

Piccy.info - Free Image Hosting
На межі чотирьох гірських сіл Вижниччини в урочищі Тоненьке знаходиться каплиця, освячена на честь архістратига Михаїла, а саме спомину його чуда у Хонах, яке Свята Православна Церква молитовно вшановує 19 вересня.
Ця історична каплиця збудована ще у часи Другої світової війни, як оберіг воїнам-визволителям. Спочатку там було освячено поклінний Хрест, а потім стараннями працівників Мигівського лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» за короткий час була зведена ця свята споруда.
В 2013 році архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій на запрошення настоятеля храму св. вмч. Іоанна Сучавського освятив реконструйовану каплицю, де щороку проводяться богослужіння. Незважаючи на те, що каплиця знаходиться на відстані 10 км від с.Мигове, щоразу 19 вересня багато віруючих збираються сюди на храмове свято.
Ось і цього року на святковому Богослужінні були присутні як працівники Мигівського лісництва, так і інших виробничих підрозділів підприємства. Після завершення літургії Владика звернувся до присутніх з повчальним архіпастирським словом, вказавши на особливу Божу благодать, що виливається віруючим людям на цій горі.

 

Прес-служба ДП "Берегометське ЛМГ"