тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.09.2018

Автоматизація бухгалтерського – важлива складова ефективного управління підприємствами

Piccy.info - Free Image Hosting
Процес фінансового обліку є досить трудомістким і разом з тим ризиконебезпечним, адже навіть одна помилка може стати причиною цілого ряду порушень і неточностей. Це відіб’ється на господарському процесі та інформації про фінансово-майновий стан підприємства. Тому питання спрощення та мінімізації ризику даного процесу є досить актуальним. Один з основних шляхів вирішення даної проблеми є автоматизація бухгалтерського обліку за допомогою сучасних інформаційних технологій, - наголосила т.в.о. головного бухгалтера Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Вікторія Гуславська на виїзному семінарі бухгалтерської служби лісогосподарських підприємств області.
На семінарі, який відбувся на базі ДП «Сторожинецький ЛГ» були розглянуті актуальні питання діяльності бухгалтерських служб. Зокрема, проаналізували стан автоматизації бухгалтерського обліку та розглянули ключові показники фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємствах обласного управління.
Про автоматизовану обробку первинних документів; планування та аналіз діяльності підприємств; формування, обробку та отримання достовірної оперативної інформації; поєднання електронного обліку з бухгалтерським; можливість інтеграції оперативного, бухгалтерського та податкового обліків; своєчасне запровадження змін у бухгалтерському та податковому обліку; мінімізацію помилок та інші переваги і можливості роботи в єдиній інформаційній базі 1С: Підприємство 8.3 докладно розповів консультант з програмного забезпечення Віктор Клименко.
«Автоматизація бухгалтерського обліку відіграє важливу роль у діяльності підприємства, дає можливість швидко отримувати необхідну інформацію в автоматичному режимі. Поєднання електронного обліку з сучасною бухгалтерською програмою та комп’ютерними технологіями підвищує якість обліку лісопродукції та скорочує затрати часу на зведення різного роду інформації. Керівники підприємств зможуть самостійно отримувати інформацію про залишки коштів, розрахунки з контрагентами на банківських рахунках, контролювати виконання плану реалізації, сплату заробітної плати та податків. Формування оперативних звітів в програмі впливатиме на прийняття керівником правильного управлінського рішення», - підсумував начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ