тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

11.09.2018

Чергова допомога буковинських лісівників областям України, охоплених військовим конфліктом

Piccy.info - Free Image Hosting
Трудовий колектив ДП «Чернівецьке ЛГ», працівники його структурних підрозділів – усі лісництва і два лісопункти – зібрали дарунки на схід України, де досі тривають військові дії.
Овочі, фрукти, різноманітні продукти, інші необхідні речі сьогодні, 11 вересня, лісівники завантажили у мікроавтобус, який наш давній друг Василь Назарко повезе на Луганщину. До працівників Чернівецького держлісгоспу приєдналися цього разу учні чернівецької гімназії №2. Вони передали дарунки своїм одноліткам в село Кримське Луганської області.
Громадські активісти з благодійної організації «Буковина – українському війську» подякували керівництву Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, вручили грамоту-подяку голові профспілкового комітету лісгоспу Іванові Михайловичу Коркозі, а у його особі усім лісівникам лісогосподарського підприємства за активну участь у волонтерському русі.
«Це наш громадянський обов’язок – допомагати нашим військовим, мешканцям східних областей України, що опинилися у епіцентрі військового конфлікту», – сказав директор ДП «Чернівецьке ЛГ» Олександр Тимофєєв.
З території Чернівецького ОУЛМГ завантажений продуктами автобус їде не вперше з волонтерською допомогою від буковинських лісівників.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ