тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

04.09.2018

Віктор САХНЮК: «Вітаю Сторожинецький лісовий коледж з новим навчальним роком!»

Piccy.info - Free Image Hosting
Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань, що відбулися у Сторожинецькому лісовому коледжі – поважному начальному закладі, який готує спеціалістів для лісової галузі всієї країни.
Цього року коледж приймає 368 своїх нових вихованців, які навчатимуться на денному і заочному відділеннях.
«Дорогі студенти, ви робите перші важливі кроки до професії лісівника, до роботи у наших лісогосподарських підприємствах, – звернувся до учасників свята Віктор Сахнюк. – Це поважна професія і водночас непроста, яка вимагає знань, уміння. З нею ваше життя буде цікавим і змістовним. Як ваш колега, випускник Шацького лісового коледжу, що на Волині, запевняю, що усі набуті знання у навчальних аудиторіях стануть вагомою базою вашого подальшого професійного зростання. Шануйте і любіть свій рідний навчальний заклад, своїх викладачів. Хай студентські роки стануть одними з найсвітліших у вашому житті».
Віктор Анатолійович вручив почесні грамоти викладачам коледжу за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для роботи у лісовому господарстві нашої держави.
Серед випускників Сторожинецького лісового коледжу багато знаних лісівників. Тут, до речі, вчився і працював Юрій Миколайович Марчук – відомий науковець, колишній багаторічний керівник лісогосподарської галузі нашої держави, який нині, до всього, обіймає посаду голови Товариства лісівників України. Загалом 55 Заслужених працівників лісового господарства країни мають честь називати себе колишніми студентами Сторожинецького коледжу.
«Приємно відзначити, що наші випускники не забувають свій навчальний заклад. До нас, як і колись, приходять вчитися діти лісівників, продовжуючи родинні професійні династії, і це дуже радує», – каже директор коледжу, спеціаліст вищої категорії Володимир Михайлович Плакош.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ