тел/факс (0372) 54-07-55

ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

31.08.2018

Буковинці Віталій СЛЮСАРЧУК та Валерій ГРИЖЕНКУ стали чемпіонами Всеукраїнських змагань-2018 серед кращих вальників лісу та кращих операторів гідроманіпулятора

Piccy.info - Free Image Hosting
Вчора, 30 серпня, на базі ДП «Тетерівський лісгосп» (Київська область) відбулися всеукраїнські галузеві змагання на визначення кращого вальника країни та кращого оператора гідроманіпулятора.
За результатами конкурсних етапів учасники змагань з Буковини двічі піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу.
Перше місце у ХХІ Всеукраїнському конкурсі вальників лісу посів Віталій СЛЮСАРЧУК, викладач спецдисциплін, завідувач денним відділенням Сторожинецького лісового коледжу. Віталій Васильович представляв на змаганнях команду компанії «Штіль».
Перше місце у Х Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018» виборов Валерій ГРИЖЕНКУ, водій лісовоза, працівник Чудейського транспортного цеху ДП «Сторожинецьке ЛГ».
Костянтин Жолован, який працює у Чемернарському лісництві ДП «Берегометське ДЛМГ», посів у Всеукраїнському конкурсі вальників лісу-2018 почесне четверте місце серед 30 учасників змагань.
А Дмитро Міглей, водій лісовоза також з Чудейського транспортного цеху ДП «Сторожинецьке ЛГ», зайняв 5 місце серед 16 учасників змагань на кращого оператора маніпулятора.
«Працівники наших лісогосподарських підприємств підтвердили високий професіоналізм у виконанні технічно складних виробничих операцій. Ми пишаємося нашими переможцями. Віталій Слюсарчук, Валерій Гриженку, Костянтин Жолован неодноразово прославляли лісове господарство Буковини на всеукраїнських і навіть міжнародних змаганнях. Від імені Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, від імені усіх трудових колективів держлісгоспів області вітаю переможців і бажаю подальших вагомих успіхів – на конкурсах професійної майстерності і в буденній роботі», – зазначає начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк.