тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

29.08.2018

Лісівники Буковини активно долучилися до успішної організації та проведення етнофестивалю під куполами «Памиру»

Piccy.info - Free Image Hosting
Минулими вихідними з нагоди 27-річниці Незалежності України на Путильщині відбувся етнофестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта».
Провели його під егідою Чернівецької облдержадміністрації, на вершині гори Томнатик, що на висоті 1200 м над рівнем моря, де збереглися будівлі унікальної конструкції колишньої військової радіолокаційної станції «Памир». Томнатик – це гора в Карпатах, у масиві Яловичорські гори, що на території села Шепіт Путильського району.
Фестиваль покликаний сприяти розвитку туризму на Буковині. Берегометське державне лісомисливське господарство вже багато років приділяє цьому питанню особливу увагу. Тож Берегометський лісгосп був активним учасником фестивалю, гадав вагому допомогу у його проведенні разом з іншими лісгоспами – ДП «Путильський лісгосп» та ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп».
Організатори етнофестивалю, численні гості і туристи щиро дякували лісівникам за упорядковану територію довкола «Памиру», а особливо за упорядковані після сильних злив дороги, якими, завдяки у першу чергу старанням працівників путильських лісгоспів, можна було без перешкод потрапити на місце захоплюючого дійства.
«Усі учасники фестивалю на горі Томнатик мали змогу у черговий раз переконатися, що лісівники завжди дотримають даного ними слова, якими б не були важкими умови виконання завдань, поставлених перед нашими галузевими підприємствами», – зауважив присутній на фестивалі начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.
У Берегометському лісогосподарському підприємстві, єдиному в Україні, діє напрямок роботи – розвиток лісового гірського туризму. На фестивалі БДЛМГ, зокрема, представив друковану туристичну рекламу: візитки, флаєра, проспекти, а також продемонстрував цілющу і смачну продукцію з карпатських лісів – перероблені дикоростучі гриби і ягоди, збори трав’яних чаїв.
Відвідувачі цього надзвичайно цікавого заходу мали змогу скуштувати страви національної гуцульської кухні, придбати сувеніри та продукти бджільництва, вироби з дерева і лози. Для них звучали українські пісні у виконанні аматорів сцени, було вогняне шоу та дискотека просто неба.
Для найменших учасників провели інтелектуально-краєзнавчу вікторину «Люби і знай свій буковинський край».
На фестивалі не тільки розважалися і захоплювалися чарівними краєвидами путильських Карпат. У рамках заходу, під куполом «Памиру», у приміщенні колишньої радіолокаційної станції фахівці Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування за участі народних депутатів, представників місцевої влади районного та обласного рівня провели конференцію на тему «Інноваційні технології розвитку сільських територій». У ній також взяли участь присутні на фестивалі директори лісогосподарських підприємств краю.
«Адже саме на діяльності буковинських лісгоспів в основному і тримаються сільські території, їх економіка, наповнення місцевих бюджетів територіальних громад краю, створення робочих місць, реалізація соціальних проектів. Ми і надалі робитимемо усе від нас залежне для процвітання Буковини, зокрема Путильської землі», - наголосив начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 

Прес-служба БДЛМГ.