тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

22.08.2018

Держлісгоспи Буковини наростили виробничі показники, суттєво збільшили сплату податків та рівень зарплат своїх працівників

Piccy.info - Free Image Hosting
Колегія Чернівецького ОУЛМГ з розгляду підсумків господарсько-фінансової діяльності лісгоспів області у першому півріччі цього року відбулася на базі ДП «Сторожинецьке ЛГ».
«Раціональне, економічно ефективне та екологічно виважене використання лісових ресурсів – серед основних завдань державних лісогосподарських підприємств багатої на ліси Буковини», – наголосив начальник Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк.
Підпорядкованими управлінню підприємствами заготовлено 276,5 тис. кбм. лісоматеріалів, у тому числі 190,6 тис. кбм. з рубок головного користування. Це на 5,7 тисяч кубів менше у порівнянні з відповідним періодом 2017 року (надалі усі порівняння здійснені до першого півріччя минулого року). Рентабельність лісозаготівлі зросла на 2,8 % і склала по управлінню – 10,0%.
На внутрішній ринок спрямовано 192,4 тис. куб. матеріалів лісозаготівлі на загальну суму 184,8 млн. грн. На зовнішній ринок реалізовано 40,2 тис. куб. дров’яної деревини.
Переробку деревини здійснюють 10 лісогосподарських підприємств, що входять у сферу управління Чернівецького ОУЛМГ. Цього року вони переробили 58,4 тис. куб. низькосортної деревини.
Випущено продукції переробки на 105,3 млн грн, що на 25,8 млн грн більше за показник минулого року.
За звітний період державними лісогосподарськими підприємствами вироблено продукції на суму 396,5 млн. грн., що становить 132 % показника 2017 року.
Обсяг реалізованої продукції за січень-червень 2018 року склав 336,3 млн. грн. і зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 25,9%.
Результативна виробнича діяльність держлісгоспів Буковини дозволила їм наростити сплату податків та інших обов’язкових державних відрахувань.
З січня по червень включно лісгоспи області перерахували до зведеного бюджету 92,3 млн. грн податків та обов’язкових платежів, що становить 135,3 % до планового завдання. До фонду єдиного соціального внеску перераховано 33 млн. грн, або 129,9 % до плану.
«Позитивом роботи наших лісогосподарських підприємств є постійне зростання середньомісячної заробітної плати працівників галузі. На початок липня вона склала 8341,2 грн. Темп росту до відповідного періоду минулого року складає 133,7 %», – наголосив начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк.
Сума власних коштів, направлених на капітальні інвестиції, модернізацію та реконструкцію обладнання, капітальний ремонт основних засобів, утримання, ремонт лісових доріг по управлінню склала 21,7 млн. грн., темп росту – 160,4%.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ