тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.08.2018

Сертифікація на належному рівні

Piccy.info - Free Image Hosting
Минуло уже 5 років, як наше підприємство отримало міжнародний FSC-сертифікат. Він підтверджує, що господарська діяльність Берегометського ДЛМГ ведеться відповідно до міжнародних стандартів. Метою сертифікації є забезпечення економічно, екологічно та соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.
За словами начальника відділу лісового господарства Ярослава Лазоряка, екологічно збалансоване та відповідальне ведення лісового господарства передбачає заготівлю лісоматеріалів та іншої лісової продукції при одночасному збереженні біорізноманіття та продуктивності лісів, а також природних екологічних процесів.
Кожного року на підприємство приїздять аудитори з метою перевірки відповідності управління лісовим господарством міжнародному стандарту FSC. Не став винятком і цей рік: днями вони завершили свою роботу при проведенні повторного основного аудиту з FSC лісової сертифікації і як результат – позитивно оцінили лісогосподарську та виробничу діяльність трудового колективу.
Сильними сторонами визнано: диверсифікація видів економічної діяльності та розвиток рекреаційних послуг, відсутність використання хімічних засобів догляду за лісом та відсутність використання інтродукованих деревних видів для лісовідновлення.
Результатом проведеного аудиту стало рішення про те, що ведення лісового господарства на ДП «Берегометське ЛМГ» відповідає міжнародним стандартам, а система управління на підприємстві в цілому забезпечує належне зберігання, використання та відтворення лісових ресурсів.
- Проводячи лісову сертифікацію за схемою FSC, ми забезпечуємо відкритість як усього процесу сертифікації лісів, так і всієї нашої лісогосподарської діяльності, - каже директор Руслан Максимчук. – Соціально орієнтоване ведення лісогосподарської діяльності сприяє зростанню добробуту місцевого населення і суспільства в цілому, а також стимулює його зберігати лісові ресурси.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ