тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

08.08.2018

Охорона праці у ДП «Берегометське ЛМГ» – мовою цифр

Piccy.info - Free Image Hosting
Лісова галузь має один з найвищих ступенів виробничих ризиків, а тому у колективному договорі між адміністрацією та профспілковим комітетом БДЛМГ у розділі «Охорона праці» щорічно намічаються та затверджуються комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки та гігієни праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворювання, аваріям та пожежам.
За перше півріччя поточного року на охорону праці було витрачено 870 тис грн, з них 665 тисяч - на придбання засобів індивідуального захисту, 27 тис грн - забезпечення засобами пожежогасіння, 13 тис грн - медичні огляди та аптечки.
Частина коштів витрачена на проведення цільового навчання з ОП та приведення основних фондів у відповідність з вимогами нормативно-правових актів.
Провідний інженер з охорони праці нашого підприємства Іван Коротчук постійно тримає у полі зору усі питання охорони та безпеки праці, пильно стежить за дотриманням робітниками правил та вимог безпеки виробництва (на фото). За його словами, на підприємстві чимало робиться у напрямку оновлення технічного стану.
Зокрема у 1 півріччі було за закуплено токарний верстат для ремонтно-транспортної дільниці, у стадії завершення кран-балка для переміщення вантажів, закуплено новий тельфер та 2 автомашини. Крім цього, належним чином проведено ремонт приміщення лісової пожежної станції, залито бетоном оглядові ями. Було також закуплено формений одяг для лісової охорони, засоби захисту для слюсарів-ремонтників та працівників лісопильного цеху, захисні костюми для електрогазозварювальників. На нижньому складі у стадії завершення побутова кімната, яка також буде обладнана усім необхідним для відпочинку працівників цього виробничого підрозділу.
- Охорона праці – запорука ефективної роботи працівників нашого підприємства, -наголошує директор Руслан Максимчук. – Наш обов’язок вкладати кошти в охорону праці та знижувати виробничий травматизм. Хочемо, щоб наші трудівники були здоровими, тому чітко стоїмо на захисті їх законних прав на гідне життя та безпечну працю.

 

Прес-служба БДЛМГ