тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.07.2018

Сокирянські лісівники створили гарні рекреаційні місця відпочинку

Piccy.info - Free Image Hosting
На території ДП «Сокирянське лісове господарство» для відпочивальників й туристів функціонує 16 рекреаційних місць відпочинку.
Відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним. Для цього лісівники ДП «Сокирянське ЛГ» постійно займаються створенням рекреаційних пунктів, адже наявність облаштованих місць відпочинку знижує ризик виникнення лісових пожеж в лісах, сміттєзвалищ, частково сприяє контролюванню масового перебування населення у лісі.
У Іванівецькому лісництві було створено новий рекреаційний пункт «Горянський ліс» на території базисного лісового розсадника, що у с. Іванівці (на фото). Його родзинкою є майданчик реалізації декоративного посадкового матеріалу.
У рекреаційному пункті є все необхідне для відпочинку: альтанки зі зручними столиками, спеціально облаштоване місце для розведення вогню. Обладнана також територія для стоянки автомобілів та розчищена під’їзна дорога, тож відпочиваючим не доводиться дбати про розміщення транспорту. Крім того, в рекреаційному пункті є гойдалка, яку полюбляють дітлахи.
Тож кожен бажаючий, відвідавши це казкове місце, зможе зручно відпочити.
Головне, щоб відвідувачі рекреаційних пунктів не руйнували та не нищили те, що створено руками лісівників, і з повагою ставилися до їхньої праці. А ще закликаємо усіх, хто перебуває в лісі, не залишати там сміття та спільно дбати про чистоту в зелених масивах.

 

Прес-служба ДП «Сокирянське ЛГ»