тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.07.2018

Берегометські лісівники пройшли медичний огляд

Piccy.info - Free Image Hosting
Днями було проведено медичний огляд працівників Берегометського державного лісомисливського господарства.
Медпрацівники обстежили 170 лісівників, які працюють на тяжких, шкідливих і небезпечних умовах праці. Мета огляду – визначити їхній стан здоров’я, зокрема, щодо можливості виконання певних видів робіт і встановлення у разі необхідності медичних протипоказань, своєчасне виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, а також попередження виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, розробка індивідуальних та групових лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів працівників, що віднесені за результатами медогляду до групи ризику, та таких, які потребують подальшого медичного лікування.
Підприємство за власні кошти, а в колективному договорі на ці цілі передбачено 30 тис. грн на рік, організувало проведення щорічного медичного огляду, уклавши договір з КУ «Вижницька центральна районна лікарня».
Слід зазначити що кожного року наші керівники приділяють достатньо уваги стану здоров’я працівників, а директор Руслан Максимчук постійно тримає на контролі усі питання, що стосуються проходження періодичних медичних оглядів. Зі свого боку лісівники щиро вдячні адміністрації та профкому за те, що вони дбають про їхнє здоров’я та створення безпечних умов для роботи.

 

Прес-служба БДЛМГ