тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.07.2018

Берегометські лісівники – воїнам АТО

Piccy.info - Free Image Hosting
Літо – пора відпочинку, відпусток, мандрівок. Берегометські лісівники завжди раді своїм відпочивальникам. Але коли це воїни АТО, тоді, звичайно, увага до них збільшується. Бо хочеться, щоб хлопці відпочили, набралися сили та енергії від лісу та його дарів, поспілкувалися зі своїми сім’ями.
До Чемернарського лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» на відпочинок приїхали дві сім’ї учасників бойових дій на сході країни, які щойно повернулися з зони військового конфлікту. В дружньому колі провели свій мирний час, мило спілкуючись між собою, збираючи запашні гриби та милуючись чудовими краєвидами. Адже наші гори, ліси, струмки, водоспади – найкращі лікарі і найуспішніші психологи.
- Програма відпочинкової реабілітації на території лісових угідь Берегометського ДЛМГ не припиняла своєї дії, - каже директор підприємства Руслан Максимчук, - тому ми з радістю чекаємо на відпочинок наших військових, котрі по сьогодні ще боронять кордони рідної землі на Сході України, з метою покращення їхнього здоров’я, настрою та самопочуття.

 

ТЕТЯНА ТИРОН