тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

13.07.2018

Чернівецькі лісівники відвідали Вінничину.

Piccy.info - Free Image Hosting
Вже традиційними і корисними у роботі Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та підпорядковваних лісогосподарських підприємств стали виїзні семінари, на яких обговорюються спільні проблеми та шляхи їх вирішення, обмінюються досвідом та знайомляться з новаторськими ідеями колеги галузі.
З такою метою 12 липня лісівники Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства завітали до Вінницького ОУЛМГ , діяльність якого сьогодні вважається зразковою у питаннях підвищення продуктивності лісів, збагачення їх породного складу, впровадження передових технологій. Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Анатолійович САХНЮК, керівники держлісгоспів мали можливість ознайомитися з діяльністю Вінницького лісгоспу, зокрема тепличного господарства, де особливої уваги заслуговує технологія вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системо. Відвідали також ділянки, на яких вирощують високопродуктивні дубові насадження, а також супутні лісові породи горіха чорного, береки лікарської та модрини європейської. Великої уваги лісівники Вінничини приділяють вирощуванню якісного посадкового матеріалу, підготовці ґрунту для створення лісових культур та догляду за ними, формуванню стовбура господарсько цінних порід, впровадженню передових технологій та співпраці з науковцями.
- Основним завданням лісівників Вінничини є створення високоякісних лісів майбутнього, - наголосив під час зустрічі начальник відділу лісового господарства Вінницького ОУЛМГ Ігор Васильович МЕЛЬНИК.
Показовою та повчальною для Чернівецьких лісівників стала робота Дашівського лісового господарства, де ведення лісового господарства поєднується з мисливством. Велика увага приділяється захисту та підгодівлі тварин у зимовий період, заготівлі власних кормів. Також на базі Дашівського лісомисливського господарства діє лісівничий еколого-просвітницький комплекс – сучасна зона відпочинку, де можна не тільки з комфортом насолодитися дарами лісу та отримати інформацію про лісомисливські угіддя, а й здобути перші навики полювання відвідавши сучасний спеціалізований тир.
- Досвід Вінницьких лісівників є взірцем невтомної праці та відданості обраній професії. Ведення лісомисливського господарства на найвищому рівні – це приклад, якого варто наслідувати кожному, хто дбає про майбутнє лісів. Хоч рельєфне розташування лісів Чернівецької області і відрізняється від лісів Вінниччини, проте наші фахівці неодмінно візьмуть на озброєння досвід Вінницьких колег та запроваджуватимуть їх технології у лісогосподарствах нашого краю, - сказав, підсумовуючи результати поїздки, начальник управління Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Анатолійович САХНЮК.

 

 

Інформує прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.