тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

05.07.2018

Громадська рада визнала роботу Чернівецького ОУЛМГ задовільною

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Чернівецькому управлінні лісового та мисливського господарства.
Громадські активісти проаналізували роботу підпорядкованих ЧОУЛМГ держлісгоспів, внесли пропозиції щодо її удосконалення, розглянули питання заготівлі та використання деревини постійними лісокористувачами краю. Голова Громадської ради Іван Іванович Федорійчук інформував про роботу державних лісогосподарських підприємств у 2018 році. Він відмітив позитивні зміни в рекреаційному використанні та оформленні території державного лісового фонду, у забезпеченні належного контролю за відпуском та перевезенням лісоматеріалів та прозорості роботи лісогосподарських підприємств.
Члени громадської ради заслухали виступ начальника відділу лісового господарства та мисливства ЧОЛМГ Володимира Миколайовича Пилип’юка про виконання завдань з відновлення лісів під час лісокультурної кампанії-2018, про створення і роботу груп оперативного реагування та виявлені факти порушення лісового та природоохоронного законодавства, роботу системи електронного обліку деревини.
Завідувач сектором технічної політики та використання лісосировинних ресурсів облуправління Олександр Миколайович Москалюк інформував про обсяги заготівлі деревини, її реалізацію підвідомчими управлінню підприємствами.
Розглянуто питання розширення територій національних природних парків області за рахунок вилучення території державного лісового фонду у держлісгоспів. Громадська рада ухвалила рішення детально проаналізувати пропозиції щодо розширення НПП, кожну таку пропозицію розглядати з врахуванням соціально-економічних факторів по конкретному об’єкту та району.
Також рекомендовано, зокрема, ЧОУЛМГ – забезпечити розвиток переробки деревини та інформувати про реалізацію лісосировини через відкриті аукціони, а членам Громадської ради – брати участь у громадських слуханнях із отримання дозволу держлісгоспами та проведення ними планової діяльності, що підлягає оцінці впливу на довкілля.
Громадська рада визнала роботу Чернівецького ОУЛМГ задовільною.

ПРОТОКОЛ №2

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ